Kira Wool Jacket

kr 3 950

Christian Aks Ruby Coat laget av myk lammeull. Et rent og tidløst design med frynser nederst. Kåpen har splitt og lommer i siden. Perfekt å ha på både inne og ute.

 

Normal i størrelsen.

 

Pleie og vedlikehold


Lammeull kan med tiden utvikle små nupper. Dette er helt naturlig og oppstår fordi overflødige fibre trekker seg sammen ved friksjon. For å holde jakken din i perfekt stand, anbefaler vi å bruke en nuppekam regelmessig. Du kan enkelt fjerne nuppene ved å bruke en nuppekam, som forsiktig glatter ut overflaten og gjenoppretter jakkens glatte struktur.


For å bevare jakken din best mulig, bør den ikke vaskes i maskin. For daglig vedlikehold kan du tørke bort flekker med en fuktig klut og lufte jakken regelmessig. Hvis jakken trenger grundig rengjøring, lever den til profesjonell rens (dry clean only).

Andre farger:

Farge:
Brun

Sammensetning:
100% lammeull, pynt: 100% bomullS/M passer XS til liten ML/XL passer normal M til XLLengde: 125 cm, bredde 115 cm og ermelengde 52 cm

Vaskeanvisning:
Rensing hos profesjonell

Produksjonsland:
Kina

Antrekk med dette produktet:

Dette produktet er utsolgt