Hva er vel mer stas enn å få pynte seg med vakre kjoler til bryllup? Er du så heldig å bli bedt i bryllup har vi et stort utvalg passende kjoler. Lange og korte kjoler til bryllupsfest. Fra enkle, ensfargede, til blomstrete kjoler fra byTiMo og Hale Bob. Bli festklar hos oss! 

Kjoler til bryllup

kr 5 599

Organza Gown-kjolen er laget av elegant og lett transparent FSC-sertifiserte viskosekvalitet med teksturerte striper i stoffet. Kjolen har maxi-lengde, en tettsittende midje og dyp v-utringning. Halvlange, volumiøse ermer. Det flytende skjørtet faller vakkert og gir en nydelig bevegelse når du går. En perfekt kjole til bryllup, sommerfester og andre anledninger hvor du ønsker å føle deg ekstra fin. 

NB! Litt romslig i størrelsen.

Farge: Serene (lys fersken med print)

Materiale: 100% viskose - FSC-sertifisert ( FSC-sertifisering sikrer at produktene kommer fra ansvarlig forvaltede skoger som gir miljømessige, sosiale og økonomiske fordeler.)

kr 5 599

Organza Gown-kjolen er laget av elegant og lett transparent FSC-sertifiserte viskosekvalitet med teksturerte striper i stoffet. Kjolen har maxi-lengde, en tettsittende midje og dyp v-utringning. Halvlange, volumiøse ermer. Det flytende skjørtet faller vakkert og gir en nydelig bevegelse når du går. En perfekt kjole til bryllup, sommerfester og andre anledninger hvor du ønsker å føle deg ekstra fin. 

NB! Litt romslig i størrelsen.

Farge: Sunflower (gulmønstret)

Materiale: 100% viskose - FSC-sertifisert ( FSC-sertifisering sikrer at produktene kommer fra ansvarlig forvaltede skoger som gir miljømessige, sosiale og økonomiske fordeler.)

 

HALE BOB

Bruna Dress

kr 4 399

Lekker kjole i krøllfri kvalitet med kort erm over albuen og V-hals. Stikklommer i sidene . Kjolen har en svært flatterende fasong som sitter smalt på riktig sted. 

Farge: Blue

Materiale: Krøllfri kvalitet i 96%/4% spandex, mesh-fôr i 92% nylon/8% spandex.

Mål: Ankellengde 132 cm fra høyeste punkt på skulder.

SIZEBUSTWAISTHIPS
XS85-8665-6689-90
S89-9166-6993-95
M95-9972-7699-103
L10380107
XL107-10984-86109-112
HALE BOB

Io Dress

kr 4 699

Nydelig kjole med v-utringning og knapper i front. Kimonoerme i trekvartlengde Elastisk strikk med knyting i midjen Lommer på hoftene.  Asymmetrisk kant nederst.

Farge: Blue

Lengde: 119 cm fra det høyeste til det nederste punket. 

Materiale: 100% viskose

XS85-8665-6689-90
S89-9166-6993-95
M95-9972-7699-103
L10380107
XL107-10984-86109-112
kr 2 599

The Zephyr Dress er en elegant og feminin sommerkjole laget i en glatt satengkvalitet som faller vakkert mot kroppen og skaper en myk, flatterende silhuett. Designet er skapt for varme sommerdager, bryllupsgjest-look og sesongens spesielle anledninger hvor du ønsker et sofistikert uttrykk med minimal innsats.

Myke plisserte detaljer ved skuldrene, drapering i front og subtile cut-outs i sidene tilfører en moderne og eksklusiv følelse til den tidløse silhuetten. Resultatet er en kjole som balanserer effortless eleganse med feminine detaljer på en naturlig måte.

Modellen er 178 cm høy og bruker størrelse small.

Farge:
Sage Green

Sammensetning:
100% Polyester

HALE BOB

Carina Dress

kr 5 399

En romantisk og elegant maxikjole med et delikat blomsterprint i myke blåtoner. Kjolen har en feminin V-utringning og en flatterende passform som fremhever midjen, mens det luftige stoffet faller lett og beveger seg vakkert når du går.

Det lagdelte skjørtet med flere volanger skaper en dramatisk og elegant silhuett som gir kjolen et eksklusivt uttrykk. De løse ermene gir en avslappet balanse til den feminine fasongen, noe som gjør kjolen perfekt både til sommerfester, bryllupsgjest eller feriedager der du vil føle deg ekstra velkledd.

Style den med sandaler for en lett sommerlook, eller med hæler og smykker for en mer festklar stil.

Maxi lengde: 145 cm fra høyeste punkt på skulder. 

Broderie Anglaise Maxi Dress er en elegant og luftig kjole laget i en lett og myk GOTS-sertifisert bomullskvalitet som føles behagelig mot huden. Den feminine overdelen sitter flatterende på kroppen og har en klassisk rund hals, mens maxilengden gir kjolen et tidløst og sofistikert uttrykk.

Vakre broderie anglaise-detaljer pryder overdelen og de albuelange ermene, og tilfører plagget en romantisk tekstur som gjør det perfekt til sommerens anledninger. Kjolen lukkes med en diskret glidelås i siden som gir en ren og elegant finish.

En gjennomført kjole som kombinerer komfort, kvalitet og et feminint uttrykk - perfekt til alt fra sommerfester til feriedager.

Farge: Lysblå med broderier

Materiale: 100% Cotton - GOTS Certified

kr 2 399

Fabienne, MissMaya sin ikoniske kjole, er i lett og pustende bomull. Den har en midilengde med et mykt og flagrende skjørt. Kjolen har V-hals, korte puffermer og en elastisk midje for en komfortabel passform. Den har også lommer i sidene. Perfekt for både hverdagsbruk og mer pene anledninger. Litt generøs i snitt. Hvis du er mellom to størrelser, anbefaler vi å velge den minste størrelsen. Modellen er 168 cm høy og bruker størrelse XS.

Farge: Golden hour ( offwhite med gyldent print)

Materiale: 100% cotton slub

kr 7 399

Belize long dress fra Hale Bob er en elegant maxi-kjole laget i mykt, vasket lin med en lett og behagelig kvalitet. Kjolen har en høy, smocket hals som kan kneppes opp til en delikat V-utringning, samt voluminøse ermer med brede mansjetter for et sofistikert uttrykk. Den dekorative knappestolpen er vakkert kantet med broderi som tilfører et eksklusivt preg. Praktiske sidelommer og et avtagbart knytebelte gir både funksjonalitet og en flatterende, feminin silhuett. En perfekt kjole for varme dager og sommerlige anledninger.

Lengde fra nakken og ned: 145 cm

kr 2 299

Fabienne-kjolen er en elegant og komfortabel midikjole laget i lett og luftig bomull. Den har en flatterende v-utringning, feminine puff-ermer og en behagelig elastisk midje som gir en pen silhuett uten å gå på kompromiss med komforten. Praktiske sidelommer tilfører både funksjon og et avslappet uttrykk. En allsidig kjole som passer like godt til hverdags som til mer pyntede anledninger. Normal i størrelsen – velg din vanlige størrelse.

Modellen til MissMaya er 168 cm og har på seg XS. 

Lang, rosa midikjole med blomsterprint fra YAS – perfekt til sommerfester, bryllup og 17. mai-feiring. Kjolen har et feminint snitt som fremhever midjen og gir en lett, flytende silhuett. Midjebelte, knepping hele veien i front og lekre kniplinger langs krage og mansjetter

Farge: Pristine (offwhite med print i tutti-frutti-farver)

Materiale: 76% Lyocell TENCEL™, 24% Nylon

Vakker omslagskjole med v-utringing og 3/4 erm. Kjolen har a-shape og rekker midt på leggen. En iøyenfallende og ekstraordinær kjole med flatterende fasong som passer de fleste. 

Farge: Pristine (gulmønstret)

Materiale: 85% Viscose LENZING™ECOVERO™, 15% Nylon

HALE BOB

Eilish Dress

kr 7 599

Eilish Dress fra Hale Bob er en luftig maxikjole i lin i en elegant, bohemsk stil. Kjolen har et markert, smocket liv og et langt A-linjeskjørt. Halsen har smock med liten rysjekant og V-splitt. De lange klokkeermene avsluttes med heklede detaljer. Vakkert paisley- og blomsterprintet med god kontrast til lys bunnfarge.  Den heklede kanten nederst på skjørtet gir et raffinert uttrykk og sidelommene gjør den praktisk til både hverdag og sommerfester.

Materiale: 100% lin

Farge: Rosa

HALE BOB

Milena Dress

kr 4 699

Denne kjolen kombinerer feminine detaljer med en lett og komfortabel følelse, perfekt for både hverdagsbruk og sommerlige anledninger. Den forede overdelen gir en behagelig passform, mens rysjedetaljene ved halsen tilfører et mykt og romantisk uttrykk.

De luftige flounce-ermene gir en elegant bevegelse, og smockingen i midjen fremhever silhuetten på en flatterende og komfortabel måte. Det delte skjørtet med rysjer skaper en livlig og feminin finish som gir kjolen et lett og lekent preg.

Maxi lengde (145 cm fra høyeste punkt på skulder)

En ny bryllupsfavoritt – Heena Blushing Bride i delikat viscose georgette med subtile gullfargede lurex-detaljer som gir et vakkert, skimrende uttrykk. Kjolen har maxi-lengde og en flatterende midje med smocking bak som fremhever silhuetten på en komfortabel måte. De løse ermene i albuelengde gir et mykt og elegant preg, mens halsen knytes i en feminin sløyfe bak. En diskret åpning i ryggen tilfører en ekstra sensuell detalj, og volangen nederst på skjørtet skaper nydelig bevegelse og flyt.

Passformen er komfortabel og normal i størrelsen – velg din vanlige størrelse.

Modellen til MissMaya er 168 cm høy og bruker størrelse XS.

Denne lange denimkjolen kombinerer komfort og stil på en uanstrengt måte. Laget i pustende bomull føles den lett og behagelig mot huden, perfekt for både hverdagsbruk og mer avslappede anledninger.

Den flatterende V-halsen og de stilrene 2/4-ermene gir kjolen et feminint og moderne uttrykk, mens det gjennomgående trykket tilfører et spennende visuelt element som skiller seg ut. Den klassiske passformen sørger for en komfortabel silhuett som faller fint på kroppen.

En allsidig kjole du enkelt kan style opp eller ned - bruk den med sandaler for en avslappet sommerlook, eller med boots og tilbehør for et mer gjennomført antrekk.

Broderie Anglaise Maxi Dress er en elegant og luftig kjole laget i en lett og myk GOTS-sertifisert bomullskvalitet som føles behagelig mot huden. Den feminine overdelen sitter flatterende på kroppen og har en klassisk rund hals, mens maxilengden gir kjolen et tidløst og sofistikert uttrykk.

Vakre broderie anglaise-detaljer pryder overdelen og de albuelange ermene, og tilfører plagget en romantisk tekstur som gjør det perfekt til sommerens anledninger. Kjolen lukkes med en diskret glidelås i siden som gir en ren og elegant finish.

En gjennomført kjole som kombinerer komfort, kvalitet og et feminint uttrykk - perfekt til alt fra sommerfester til feriedager.

Merk at kjolen er mørk blå. 

En ny bryllupsfavoritt – Heena Lavender Luxe i delikat viscose georgette med subtile gullfargede lurex-detaljer som gir et vakkert, skimrende uttrykk. Kjolen har maxi-lengde og en flatterende midje med smocking bak som fremhever silhuetten på en komfortabel måte. De løse ermene i albuelengde gir et mykt og elegant preg, mens halsen knytes i en feminin sløyfe bak. En diskret åpning i ryggen tilfører en ekstra sensuell detalj, og volangen nederst på skjørtet skaper nydelig bevegelse og flyt.

Passformen er komfortabel og normal i størrelsen – velg din vanlige størrelse.

Modellen til MissMaya er 168 cm høy og bruker størrelse XS.

kr 2 699

Leonora Dress er designet for å gi både komfort og selvtillit i ett og samme plagg. Den flatterende V-utringningen fremhever silhuetten, mens korte puffermer med elastiske mansjetter gir en myk og behagelig passform. Den rynkede midjen kombinert med smock i ryggen sørger for en naturlig og feminin fasong.

Maxilengden gir kjolen et elegant fall og god bevegelsesfrihet, mens glidelås bak gjør den enkel å ta av og på. En perfekt kjole til både hverdagsbruk og mer pyntede anledninger. Velg din vanlige størrelse.

Modellen til MissMaya er 168 cm høy og bruker størrelse XS.

kr 1 500

En elegant og feminin maxikjole i en vakker gul tone som gir et friskt og sofistikert uttrykk. Kjolen har en kroppsnær overdel med rund hals og ermeløs fasong, før den går over i et lett og luftig skjørt som gir nydelig bevegelse.

Den strukturerte kvaliteten tilfører dybde og et eksklusivt preg, perfekt til sesongens festlige anledninger.

Organza Smocking-kjolen er laget av vår elegante og lett transparente, FSC-sertifiserte viskosekvalitet. Kjolen har en maxilengde, en tettsittende topp laget av smocking og har V-hals og knapper nedover brystet. Den har høy midje og albuelengde, utsvingte ermer med dekorative rysjer. Den har glidelåslukking på siden.

Farge: Rosette

Materiale:  100 % viskose – FSC-sertifisert

kr 4 699

Elegant maxi-kjole laget i lett, vasket chiffon med et luftig og feminint uttrykk. Kjolen har V-utringning med knappelukking og delikate smock-detaljer, samt lange ermer med elastiske mansjetter som gir en myk og komfortabel passform. Praktiske sidelommer og en bred midjekant med strikk fremhever silhuetten på en flatterende måte. En stilfull kjole som passer perfekt til både hverdagsbruk og mer pyntede anledninger.

Lengde fra nakken og ned: 135 cm

kr 4 999

En drømmende organzakjole med akvarellblomster i myke rosa, grønne og hvite nyanser - perfekt til sommerens spesielle anledninger. Det lette og luftige stoffet gir et romantisk og feminint uttrykk, mens det delikate blomsterprintet skaper en elegant helhet.

Kjolen har lange, lett puffede ermer og en innsvinget midje med matchende belte som fremhever silhuetten. Det flytende skjørtet faller vakkert og gir en nydelig bevegelse når du går. En perfekt kjole til bryllup, sommerfester og andre anledninger hvor du ønsker å føle deg ekstra fin.

Pella 2/4 long dress
-30%
kr 999 kr 699,3

En elegant kjole i en myk lyseblå nyanse som kombinerer moderne femininitet med et tidløst uttrykk. Den rene, minimalistiske fasongen balanseres av markerte puffermer som gir antrekket karakter og et sofistikert preg. Den høye midjen fremhever silhuetten på en flatterende måte, mens det lett utsvingte skjørtet faller mykt og skaper en feminin bevegelse.

Stoffet har en glatt og behagelig finish som gjør kjolen like komfortabel som den er stilfull. Et perfekt valg til både sommerfester, bryllup og mer formelle anledninger - style den med hæler for et klassisk uttrykk, eller med sandaler for en mer avslappet look.